ورود به سایت

سیاوش فرط حمیدی

سیاوش فرط حمیدی متولد بیستم فروردین ماه یک هزار و سیصد و پنجاه و هشت در استان آذربایجان غربی می باشد و مانند تمامی نوجوانان در سودای کسب درآمد و شهرت با اینکه کمتر از 16 سال سن داشت، خانواده را برای تحقق آرزوهای خود به مقصد بندرعباس ترک کرد ...

شبکه های اجتماعی

سیاوش فرط حمیدی

پارلاق ارک تبریز یکی از بهترین های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران

پارلاق ارک تبریز یکی از بهترین های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران

پارلاق ارک تبریز یک تولیدکننده برتر آرایشی و بهداشتی در کشور است که در جهت ارائه بهترین محصولات مراقبتی پوست و مو و محصولات آرایشی به مردم عزیز تلاش می کند. این شرکت با مدیریت سیاوش فرط حمیدی با بررسی نیازهای هموطنان سال ها است که برندهای معتبری را همچون لدورا و لاگونا که فقط ۲ نمونه از این مخصولات هستند را به بازار عرضه کرده است.

چرا پارلاق ارک تبریز یکی از بهترین های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران است؟

تولیدکننده برتر داخلی محصولات آرایشی و بهداشتی

نگاهی به شرکت پارلاق ارک تبریز

تولیدکنندگان برتر آرایشی و بهداشتی در داخل و خارج ایران

 

 

 

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در دنیای امروز مراقبت از پوست و مو است. موارد بسیاری از جمله آلودگی ها، نور مستقیم خورشید و حتی نورهای سفید می توانند سبب آسیب به پوست شما شوند و به همین جهت استفاده از یک محصول مراقبتی از یک برند معتبر و یک تولید کننده برتر داخلی ضروری است. در این مقاله به بررسی برندهای آرایشی و بهداشتی داخلی و خارجی و همچنین شرکت پارلاق ارک تبریز پرداخته ایم.

 

 

چرا پارلاق ارک تبریز یکی از بهترین های تولید لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران است؟

انتخاب یک تولیدکننده برتر آرایشی و بهداشتی وقتی که ده ها برند در بازار موجود باشد بسیار دشوار است‌. شناخت نام های تجاری معتبر و تقلبی سخت است و به همین سبب اعتماد به نام های آشنایی چون پارلاق ارک تبریز که توسط سیاوش فرط حمیدی مدیریت می شود یک انتخاب درست می باشد.‌

شرکت پارلاق ارک به دلیل کیفیت محصولات آرایشی و بهداشتی خود و نتایج درخشانی که دارند، همواره در بین مشتریان محبوب و پرطرفدار بوده است‌. شرکت سیاوش حمیدی یک تولید کننده برتر داخلی در خصوص محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد که برندهای شناخته شده ای را خلق کرده است‌. از مهم ترین دلایلی که پارلاق ارک تبریز به یک تولیدکننده برتر آرایشی و بهداشتی تبدیل شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

سیاوش فرط حمیدی

 

کیفیت بالا

کیفیت از مهم ترین جنبه های یک محصول آرایشی و بهداشتی است که در خرید آن مورد توجه قرار می گیرد. محصولات شرکت سیاوش فرط حمیدی دارای سطح کیفی بالایی هستند و آزمون خود را پس داده اند.

مواد اولیه درجه یک

متأسفانه برخی شرکت ها از مواد اولیه نامناسب در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند که سبب می شود هر چند در ابتدا نتایج خوبی را مشاهده کنید اما در آینده مشکلات بزرگتری گریبان گیر شما شود. شرکت پارلاق ارک تبریز تحت مدیریت تولید کننده برتر داخلی٬ آقای سیاوش فرط حمیدی مفتخر است که همواره از مواد اولیه درجه یک، ارگانیک و اروپایی بهره برده و سلامت مشتریان هدف اصلی آن است.

 

پارلاق ارک تبریز

 

متخصصین حرفه ای و کاربلد

شرکت پارلاق ارک تبریز٬ این تولید کننده برتر داخلی برای تولید محصولات خود از متخصصین حرفه ای داخلی و متخصصین خارجی از جمله متخصصین برتر آرایشی و بهداشتی کشور فرانسه بهره می گیرد تا بتواند آنچه که لایق مشتریان است را تولید نماید.

 

 

تولیدکننده برتر داخلی محصولات آرایشی و بهداشتی

همانطور که گفته شد، پارلاق ارک تبریز یک تولید کننده برتر داخلی است. مدیر این شرکت آقای سیاوش فرط حمیدی که با کمترین امکانات و با سرمایه ای ناچیز کار خود را شروع کرد، امروز با تلاش و پشتکار خود و به کارگیری صداقت در کار خود توانسته است بهترین محصولات را در اختیار مردم بگذارد.

مزایای متعدد محصولات پارلاق، نتایج شگفت انگیز آن ها، بسته بندی های خاص و مخاطب پسند و ماندگاری بالای آن ها سبب شده است این شرکت مخاطبان محصولات آرایشی و بهداشتی را به سمت خود جذب کند و یکی از بهترین ها در حوزه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی باشد.

 

 

نگاهی به شرکت پارلاق ارک تبریز

شرکت پارلاق ارک تبریز برای اینکه ایران عزیزمان بتواند محصولات عالی آرایشی و بهداشتی تولید کند و به خودکفایی برسد در سال 1385 شروع به کار کرد. این شرکت در فضایی به بزرگی 5000 متر و در استان آذربایجان شرقی شروع به کار کرد تا بتواند محصولاتی درجه یک و حتی رقیب تولیدات خارجی به مشتریان عرضه نماید.

 

نگاهی به محصولات لدورا

 

مدیر این شرکت بزرگ آقای سیاوش حمیدی است و تاکنون برندهای زیر را وارد بازار نموده است:

لدورا

لاگونا

برند Cosmetisse

شامپو پلاک

برند S&H

 

 

 

تولیدکنندگان برتر آرایشی و بهداشتی در داخل و خارج ایران

از برترین تولیدکننده های داخلی و خارجی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

پارلاق ارک تبریز

 

 

معرفی برند لاگونا و محصولات آن

 

 

تولیدکنندگان داخلی

1. مای (MY)

در کنار شرکت پارلاق ارک تبریز، تولید کنندگان داخلی دیگری نیز در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش می کنند. مای یکی از برندهای معتبر و شناخته شده است که با سابقه طولانی خود مشتریان زیادی را جذب خود کرده است.

2. سینره (Cinere)

یکی از شرکت های که در زمینه آرایشی و بهداشتی کار می کند سینره است. این شرکت با استفاده از مواد ارگانیک و گیاهی مشهور است و از سطح کیفی خوبی برخوردار می باشد.

3. کالیستا (callista)

از دیگر برندهای معتبر داخلی می توان به کالیستا اشاره کرد. محصولات این شرکت با تولیداتی با کیفیت و نتایج درخشان دارای محبوبیتی خاص در بین مردم است.

4. هیدرودرم

نمی توان از محصولات خوب استفاده کرد و هیدرودرم را نشناخت. این برند قطعاً از نام های تجاری درجه یک است که محصولاتی رقابتی با تولیدات خارجی را وارد بازار می کند.

 

برترین محصولات جوان کننده پوست در ایران

 

تولیدکنندگان خارجی

1. برند Olay

برند Olay ساخت کشور آمریکا است و با محصولات باکیفیت و بسته بندی های زیبا و مخاطب پسند خود شناخته می شود.

2. برند Avon

برند Avon نیز از نام های تجاری ساخت کشور آمریکا است. نتایج زود بازده محصولات این برند سبب شده است در میان مخاطبان بسیار محبوب باشد.‌

 

برند لورال

 

3. برند L’Oreal

برند L’Oreal یک نام شناخته شده و معتبر در دنیای لوازم آرایشی و بهداشتی است و مشتریان خاص و پر وپاقرص خودش را دارد.

4. برند Neutrogena

برند Neutrogena ساخت کشور آمریکا است. این نام شناخته شده دارای سابقه طولانی و درخشان است و جایگاهی ثابت در دنیای مراقبت های پوستی و لوازم آرایشی دارد. 

پارلاق ارک تبریز, شرکت پارلاق ارک تبریز, سیاوش حمیدی, سیاوش فرط حمیدی, تولید کننده برتر داخلی, برترین تولید کنندگان داخلی, تولید کننده برتر آرایشی و بهداشتی, لدورا, لاگونا, برترین محصولات آرایشی و بهداشتی

Designer & Developer | Hossein Donyadideh