ورود به سایت

سیاوش فرط حمیدی

سیاوش فرط حمیدی متولد بیستم فروردین ماه یک هزار و سیصد و پنجاه و هشت در استان آذربایجان غربی می باشد و مانند تمامی نوجوانان در سودای کسب درآمد و شهرت با اینکه کمتر از 16 سال سن داشت، خانواده را برای تحقق آرزوهای خود به مقصد بندرعباس ترک کرد ...

شبکه های اجتماعی

سیاوش فرط حمیدی

نقش برند لدورا در صنعت زیبایی

نقش برند لدورا در صنعت زیبایی

برند لدورا در صنعت زیبایی نامی شناخته شده است که محصولات متنوعی را در زمینه آرایشی و بهداشتی تولید می‌کند. ما در این مقاله به بررسی صنعت آرایشی و بهداشتی ایران و محصولات زیبایی برند لدورا پرداخته‌ایم‌.

نقش برند لدورا در صنعت زیبایی

نگاهی به محصولات و برندهای زیبایی

نگاهی به صنعت آرایشی و بهداشتی ایران

بزرگی بازار آرایشی و بهداشتی در ایران

معرفی کامل محصولات لدورا و شرکت پارلاق ارک تبریز

سخن پایانی

 

 

 

 

 

نقش برند لدورا در صنعت زیبایی

امروزه برندهای متعددی چه در ایران و چه در دنیا وجود دارند که انتخاب‌های زیادی را با طیف گسترده‌ای از قیمتها و کیفیت‌ها در همه دسته‌ها ارائه می‌دهند. محصولاتی متنوع برای مراقبت از پوست، آرایش، مراقبت از مو، رنگ مو، عطرها و موارد دیگر که می‌توانیم در برندهای مختلف مشاهده کنیم.

در این بین لدورا بیوتی با نو آوری و عرضه محصولاتی با کیفیت و ارزش‌گذاری بر مشتری در صنعت آرایشی و بهداشتی ایران بسیار پیشرو است. همچنین سطح مناسب قیمت محصولات لدورا سبب شده است که خرید محصولات لدورا برای قشرهای مختلف ممکن شود و همین مورد نقش این برند را در صنعت زیبایی پررنگ‌تر کرده است.

 

لدورا بیوتی همچنین ویژگی رقابتی خود را حفظ کرده و با جهانی سازی محصولات آرایشی و بهداشتی خود که تفاوت‌ها را جذب، درک و محترم می‌شمارد یک گزینه عالی برای صادرات به خارج از کشور است.

ما معتقدیم که برند لدورا در صنعت زیبایی از نظر نوآوری، قدرت برند، قدرت دیجیتال و کیفیت تیم‌هایش در سرتاسر جهان قابلیت رشد دارد. این شرکت با به کارگیری متخصصان با پیشینه‌های چند فرهنگی و از قومیت‌های مختلف در توسعه محصولات جدید برای فرهنگ‌های مختلف با عادات بهداشتی و سلامتی گوناگون تلاش می‌کند.

محصولات زیبایی برند لدورا از محبوب‌ترین‌ها هستند و این شرکت فعالیت خود را در این زمینه با تمرکز بر رنگ مو، مراقبت از پوست، محافظت در برابر آفتاب، آرایش، عطر و مراقبت از مو توسعه داده است. برند لدورا در صنعت زیبایی نقش مهمی دارد و برای اجرای آن به بهترین نحو، هر روز بیشتر می‌کوشد.

 

 

نگاهی به محصولات و برندهای زیبایی

در کنار حضور محصولات لدورا که نیاز طیف وسیعی از افراد جامعه را در زمینه آرایشی و بهداشتی رفع می‌کند، در زیر به برخی دیگر از برندها و محصولات اشاره کرده‌ایم.

·      مای

مای یکی دیگر از برندهای قدیمی و محبوب در ایران است که محصولات متعددی در زمینه آرایشی و بهداشتی ارائه می‌دهد. محصولات این شرکت از ضد آفتاب‌ ها و کرم‌های آبرسان تا لوازم‌ آرایشی‌ مانند عطرها و کرم‌ پودر ها را در برمی‌گیرد.

·      سینره

سینره یک برند شناخته شده است که طبق گفته خود بر روی ساخت محصولاتی با منشأ گیاهی برای پوست‌ و مو تلاش می‌کند. افراد متعددی برای روتین پوست و موی خود این برند را انتخاب می‌کنند.

·      هیدرودرم

در میان برندهای موجود در صنعت آرایشی و بهداشتی ایران هیدرودرم نیز بسیار شناخته شده است. محصولات این شرکت یک گزینه خوب برای داشتن روتین مناسب پوست و مو است.

 

لدورا

 

در کنار تمامی موارد گفته شده باید اشاره کرد که برند لدورا در صنعت زیبایی بسیار فعال عمل کرده و در کنار استفاده از بهترین مواد اولیه و فرمولاسیون پیشرفته، همواره مشتریان و خواست آنها را در اولویت قرار می‌دهد.

 

 

نگاهی به صنعت آرایشی و بهداشتی ایران

ایران یکی از بازارهای پیشرو لوازم آرایشی در منطقه خاورمیانه و دیگر کشورها است که پیش‌ بینی می‌شود در هشت سال آینده سریع‌ ترین منطقه در حال رشد را داشته باشد.

بسیاری از زنان ایرانی مرتباً آرایش می‌کنند که ایران را به بازاری داغ برای تولیدکنندگان بین المللی لوازم آرایش تبدیل می‌کند. از سوی دیگر تعداد مشتریان بالقوه (زنان بالای 15 سال) هر روز در حال افزایش است.

به عنوان یک کشور مصرف کننده ایران تنها حدود 20 درصد لوازم آرایشی و بهداشتی را تولید می‌کند و بخش عمده‌ای از محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست از کشورهای امارات، ترکیه و عراق از طریق مرزها وارد می‌شود. به همین علت می‌توان گفت نقش برندهایی چون برند لدورا در صنعت زیبایی بسیار مهم است‌. لدورا بیوتی در تلاش است برای خودکفایی و تولید بهترین محصولات هر روز بیشتر به کشور کمک کند و مانع خروج ارز شود.

موارد زیر از جمله دلایلی هستند که سبب افزایش نیاز افراد به محصولات آرایشی و بهداشتی شده‌اند:

-     افزایش تعداد زنان در محل کار

-     افزایش جمعیت شهری

-     کمبود مواد مغذی

-      آلودگی هوا

-      افزایش علائم اولیه پیری

شما می‌توانید محصولات زیبایی برند لدورا را با بهترین کیفیت تهیه کنید. قیمت محصولات لدورا کاملاً مناسب بوده و ساختار آنها با پوست و موی افراد سازگار است و همین موارد است که جایگاه برند لدورا در صنعت زیبایی را رفیع‌تر می‌کند.

 

برند لدورا  

 

 

 

بزرگی بازار آرایشی و بهداشتی در ایران

بازار محصولات آرایشی و بهداشتی ایران هر روز در حال گسترش است و در طول هشت سال آینده نیز بزرگتر خواهد شد. انجمن وارد کنندگان لوازم آرایشی ایران می‌گوید که ایران ۲.۱ میلیارد دلار از بازار ۷.۲ میلیارد دلاری محصولات آرایشی خاورمیانه را به خود اختصاص داده است که پس از عربستان سعودی رتبه دوم را در منطقه دارد.

بر اساس یک نظرسنجی در سال 2015 از زنانی که شاغل بوده‌ و 15 سال یا بیشتر داشته‌اند، این افراد بیش از 30 درصد از درآمد خود را صرف لوازم آرایشی، بهداشتی و محصولات مراقبت از بدن می‌کردند.

همچنین تقریباً 4.5 درصد از درآمد سالانه هر خانواده ایرانی صرف لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست می‌‌شود. این نرخ بر اساس داده‌ های موسسه گالوپ در آلمان 1.5 درصد، در انگلیس و فرانسه 1.7 درصد و در ایتالیا 3 درصد است؛ بنابراین ایران دو برابر ایتالیا و سه برابر مبلغی که در انگلیس و آلمان برای لوازم آرایشی و بهداشتی خرج می‌شود بزرگی بازار دارد.

ارزش بازار لوازم آرایشی و بهداشتی ایران در سال 2016 حدود 4 میلیارد دلار تخمین زده شده است و بر اساس گزارش BeautyWorld، کشور ایران هفتمین مصرف‌کننده بزرگ لوازم آرایشی و محصولات مراقبت از پوست در جهان تبدیل است.

محصولات لاک و دیزاین ناخن از پرطرفدارترین کالاهای وارداتی آرایشی و بهداشتی (بر اساس حجم واردات لوازم آرایشی و بهداشتی ایران) هستند. ایران بازار بسیار بزرگی برای لوازم آرایشی است و برندهایی چون برند لدورا در صنعت زیبایی اهمیت ویژه‌ای برای تأمین نیاز مخاطبین دارند.

 

محصولات آرایشی و بهداشتی لدورا

 

 

 

معرفی کامل محصولات لدورا و شرکت پارلاق ارک تبریز

شرکت پارلاق ارک تبریز یکی از نام‌های تاثیرگذار در حوزه آرایشی و بهداشتی است که گام‌ های مهمی را برای بالا بردن جایگاه ایران در این صنعت برداشته است. این شرکت با بنیانگذاری برندهایی برتر و شناخته شده مانند لدورا، کاسماتیس، شامپو پلاک، S&H و تروکاور برای خودکفایی و همچنین توسعه پایدار کشور تلاش می‌کند.

پارلاق ارک تبریز از سال 1385 در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور فعال است و با به کارگیری از بهترین متخصصان و کارشناسان و همچنین استفاده کردن از مواد اولیه ساخت اروپا، در کیفیت و برتری کم نظیر می‌باشد. فرمولاسیون به کار رفته در برندهای ساخته شده توسط پارلاق ارک تبریز از دقیق‌ ترین‌ ها و کارآمدترین‌ ها است که امتحان خود را پس داده‌اند.

یکی از برندهای برتر این شرکت برند لدورا در صنعت زیبایی است که در زیر به برخی از محصولات محبوب و پرطرفدار آن پرداخته‌ایم:

·      کرم لیفتینگ

با وجود عواملی چون تغذیه نامناسب و آب و هوای آلوده پوست انسان خیلی سریع روند پیری را طی می‌کند. کرم لیفتینگ لدورا یک انتخاب عالی برای حذف چین و چروک‌ها و شاداب سازی صورت است.

·      کرم ضد آفتاب

با وجود فواید بسیار نور آفتاب، بدون یک کرم ضد آفتاب درجه‌ یک پوست ما فقط آسیب خواهد دید. محصولات زیبایی برند لدروا با طراحی یک کرم ضد آفتاب منحصر به‌ فرد این مشکل را رفع کرده و در جهت سلامت پوست گام مهمی برداشته است.

·      ماسک صورت

اگر می‌خواهید یک تنفس کوتاه و استراحت خاص به پوست خود بدهید، ماسک صورت لدورا گزینه ایده‌ عالی است. برند لدورا در صنعت زیبایی برای صورت و زیبایی آن کم نگذاشته و بهترین‌ها را تولید کرده است.

·      کرم آبرسان

آبرسانی یک نیاز اساسی برای پوست است که کرم آبرسان لدورا به خوبی آن را انجام می‌دهد. قیمت محصولات لدورا نیز کاملاً اید‌ه‌ آل بوده و برای هر بودجه‌ ای مناسب است.

·      شامپو تقویت کننده رشد مو سر کراتینه زنانه

موها یکی از اولویت‌ ها در سلامتی هستند که نیاز به مراقبت دارند. این محصول لدورا یک راه عالی برای بخشیدن جان دوباره به موهای شما است.

·      صابون

صابون‌های گیاهی لدورا با فرمولی قوی و مؤثر برای تمیزی و پاکسازی صورت عمل می‌کنند و مانع از خشکی آن هستند.

·      کرم پودر

اگر به دنبال یک محصول آرایشی خوب هستید، کرم پودر لدورا قطعاً همان گزینه است. پوشش عالی، کیفیت بالا و تغذیه پوست تنها بخشی از فواید این کرم پودر فوق‌العاده است.

·      کرم دور چشم

استفاده از کرم دور چشم این روزها سن و سال نمی‌شناسد‌؛ بنابراین برای جوانسازی و جوان ماندن پوست خود یک کرم دور چشم لدورا تهیه کنید.

 

 

سخن پایانی

برند لدورا در صنعت زیبایی فقط یک نام نیست بلکه یک گزینه طلایی که می‌توانیم برای سلامت پوست و موی خود آن را انتخاب کنیم. محصولات لدورا درجه یک و قیمت آنها مقرون‌به‌صرفه‌ است؛ بنابراین زیبایی را برگزینید و به سلامت خود اهمیت دهید. 

شرکت پارلاق ارک تبریز با مدیریت جناب آقای سیاوش فرط حمیدی، تولید کننده برتر آرایشی و بهداشتی می باشد. برای سفارش محصولات با همکاران ما در این شرکت در ارتباط باشید.

پارلاق ارک تبریز, سیاوش فرط حمیدی, تولید کننده برتر داخلی, برترین تولید کنندگان داخلی, تولید کننده برتر آرایشی و بهداشتی, لدورا, برترین محصولات آرایشی و بهداشتی, S&H

Designer & Developer | Hossein Donyadideh