ورود به سایت

سیاوش فرط حمیدی

سیاوش فرط حمیدی متولد بیستم فروردین ماه یک هزار و سیصد و پنجاه و هشت در استان آذربایجان غربی می باشد و مانند تمامی نوجوانان در سودای کسب درآمد و شهرت با اینکه کمتر از 16 سال سن داشت، خانواده را برای تحقق آرزوهای خود به مقصد بندرعباس ترک کرد ...

شبکه های اجتماعی

سیاوش فرط حمیدی

برند لاگونا و محصولات آن

معرفی برند لاگونا و محصولات آن

برند و محصولات لاگونا از تولیدکننده برتر آرایشی و بهداشتی کشور یعنی شرکت پارلاق ار‌ک تبریز است. این تولید کننده برتر داخلی با مدیریت سیاوش حمیدی در صدد آن است تا محصولاتی درجه یک و باکیفیت را در اختیار هموطنان قرار دهد.

طبق تحقیقات انجام شده در سال های اخیر این موضوع ثابت شده است که محصول ایرانی برای انواع پوست و مو ایرانی بهتر و مناسب تر است. همچنین گفتنی است که شرکت پارلاق ارک تبریز در تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده می کند و کیفیت برند و محصولات لاگونا آن را به تولیدکننده برتر آرایشی و بهداشتی تبدیل کرده است؛ بنابراین اگر به دنبال یک برند شناخته شده داخلی هستید تا کیفیت بالایی داشته و کارایی آن ثابت شده باشد پیشنهاد ما به شما برند و محصولات لاگونا است.

چرا برند و محصولات لاگونا از بهترین ها در ایران است؟

بسته بندی مناسب و مخاطب پسند

کیفیت بالا و مثال زدنی

مواد اولیه درجه یک و سطح بالا

فرمولاسیون پیشرفته

متخصصان کاربلد و حرفه ای

شرکت پارلاق ارک تبریز

 

 

لاگونا

 

 

چرا برند و محصولات لاگونا از بهترین ها در ایران است؟

همانطور ‌که گفته شد برند و محصولات لاگونا در زمینه تولیدات آرایشی و بهداشتی است. در اینجا به دلایل اصلی ای که سبب شده است این برند به یکی از بهترین ها در ایران تبدیل شود اشاره کرده ایم.

 

 

بسته بندی مناسب و مخاطب پسند

شرکت پارلاق ارک تبریز این برند درجه یک و معتبر را مدیریت می کند.‌ محصولات این تولید کننده برتر داخلی با بهترین بسته بندی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این بسته بندی های مخاطب پسند در جهت ارزش گذاری به کاربران است و برای کسب رضایت آنها انجام می شود. بسته بندی های زیبا نشان از میزان اهمیتی است که این تولیدکننده برتر آرایشی و بهداشتی و مدیر مجموعه آقای سیاوش حمیدی برای مخاطبان خود قائل است.

 

 

کیفیت بالا و مثال زدنی

در کنار ظاهر و بسته بندی خاص و مناسب محصولات لاگونا، میزان کیفیت و همچنین اثرگذاری این تولیدات نیز مثال زدنی می باشد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است‌. به جرأت می توان ادعا کرد که محصولات پارلاق ارک تبریز این تولید کننده برتر داخلی با مدیریت سیاوش حمیدی با لوازم های آرایشی و بهداشتی خارجی رقابت و برابری می کند.

 

 

لاگونا

 

 

مواد اولیه درجه یک و سطح بالا

مواد اولیه ای که شرکت سیاوش فرط حمیدی در برند و محصولات لاگونا استفاده می کند از بهترین مواد اولیه خارجی است که از کشورهای اروپایی تأمین می شود. این تولید کننده برتر داخلی همچنین از درجه یک ترین عصاره ها در ساخت لوازم آرایشی و بهداشتی به کار می گیرد.

 

 

فرمولاسیون پیشرفته

سطح کیفی محصولاتی که شرکت سیاوش فرط حمیدی به بازار عرضه می کند بسیار بالا است‌.‌ در برند و محصولات لاگونا از جدیدترین فرمولاسیون ها استفاده می شود و تمامی نکات بهداشتی و تأییده های آن رعایت می شود.

 

 

لاگونا

 

 

متخصصان کاربلد و حرفه ای

برند و محصولات لاگونا در کنار بهره گیری از محققین و متخصصین حرفه ای کشورمان، از دانش فنی متخصصان فرانسوی نیز استفاده می کند تا بتواند محصولی منحصر به فرد و مناسب را به مشتریان ارائه دهد. کاربران می توانند با استفاده درست از این محصولات، نتایج درخشانی را در پوست خود مشاهده کنند.

 

 

لاگونا

 

 

شرکت پارلاق ارک تبریز

پارلاق ارک تبریز به مدیریت سیاوش فرط حمیدی مدت های مدیدی است که در جهت تولید بهترین و اثرگذارترین محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می کند. برند و محصولات لاگونا از این شرکت معتبر است و هدف خود را در جهت تولید محصولات مراقبی برای پوست و مو قرار داده است به طوری که برای انواع پوست ها و شرایط آب و هوایی مناسب باشد و بهترین اثر را بگذارد.
شرکت پارلاق ارک تبریز علاوه بر لاگونا برندهای معتبر دیگری نیز به ثبت رسانده است که عبارتند از: لدورا، ماکاس، کاسماتیس، S&H و همچنین Pelak shampoo که همگی از بهترین برندها و نام های تجاری هستند و مخاطبان بسیاری را شیفته خود کرده اند. محصولات این برندها بارها و بارها نتایج درخشانی را ارائه داده و محبوبیت زیادی در میان مردم دارند.
در میان برندهای متعددی که امروزه وارد بازار شده اند و تشخیص اصالت آن ها دشوار است و ممکن است استفاده از آنها سبب آسیب های جدی به پوست و موی شما شود، استفاده از یک برند معتبر مانند برند و محصولات لاگونا یک انتخاب عالی است‌. خرید این محصول در کنار اینکه حمایت از یک کسب و کار ایرانی محسوب می شود بلکه سبب می شود از محصولات درجه یکی بهره مند شوید که با پوست و موی شما بهترین و بالاترین سازگاری را دارند.

پارلاق ارک تبریز, شرکت پارلاق ارک تبریز, سیاوش فرط حمیدی, تولید کننده برتر داخلی, برترین تولید کنندگان داخلی, تولید کننده برتر آرایشی و بهداشتی, siavash fart hamidi, لاگونا, برترین محصولات آرایشی و بهداشتی, laguna

Designer & Developer | Hossein Donyadideh