ورود به سایت

سیاوش فرط حمیدی

سیاوش فرط حمیدی متولد بیستم فروردین ماه یک هزار و سیصد و پنجاه و هشت در استان آذربایجان غربی می باشد و مانند تمامی نوجوانان در سودای کسب درآمد و شهرت با اینکه کمتر از 16 سال سن داشت، خانواده را برای تحقق آرزوهای خود به مقصد بندرعباس ترک کرد ...

شبکه های اجتماعی

سیاوش فرط حمیدی

macas

برند ماکاس (MACAS) مجموعه ای لوکس و حرفه ای از محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت از پوست است.

ماکــاس که یکی دیگر از برندهای خاص عرضه شده توسـط گروه تولیــدی پیشرو و پویای پارلاق ارک تبـــریز است از نظر تنوع و کیفیــت محصولات، جایگاه ویژه ای دارد. محصولات فوق العاده جذاب این مجموعه مورد پسند مصرف کنندگان خوش سلیقه ای است که در کنار کیفیت و تأثیرگذاری، ظاهر و بسته بندی لاکچری محصول نیز برایشان پراهمیت است.
متخصصان کاردان و توانمند شرکت پارلاق ارک تبریز با تکیه بر فن آوری های روز دنیا و فرمولاسیون های پیشرفته و به کارگیری مواد اولیه اروپایی و مرغوب، موفق شدند محصولاتی بی رقیب در ایران و قابل رقابت در بازارهای جهانی تولید کنند.
از جمله محصولات این برند می توان به پاک کننده چند منظوره ماکاس اشاره کرد. این محصول برطرف کننده انواع لکه و سفید کننده بسیار قوی در کمتر از 60 ثانیه است. به دلیل عدم استفاده از اسید در این محصول مصرف آن هیچ آسیبی به پوست بدن وارد نمی کند.
شرکت پارلاق ارک تبریز سال هاست در حوزۀ تولید و عرضۀ محصولات آرایشــی و بهداشــتی فعالیت دارد. تخصص و تمرکز اصلی این شرکت تولید محصولات مراقبت از پوست و مو، آرایشی و بهداشتی و زیبایی و انواع عطر و بادی اسپلش است. از نقاط قوت شرکت پارلاق ارک، ثبت و گسترش برندهای متنوع آرایشی و بهداشتی است. از مجموع برندهای ثبت شدۀ این شرکت، لدورا، لاگونا، ماکاس، کاسماتیس، S&H و Pelak shampoo در تولید پیشرو بوده و بقیه برندهای ثبت شده نیز در آســـتانه رسیدن به مرحله تولید محصول و رونمایی اند.

 

Designer & Developer | Hossein Donyadideh