ورود به سایت

سیاوش فرط حمیدی

سیاوش فرط حمیدی متولد بیستم فروردین ماه یک هزار و سیصد و پنجاه و هشت در استان آذربایجان غربی می باشد و مانند تمامی نوجوانان در سودای کسب درآمد و شهرت با اینکه کمتر از 16 سال سن داشت، خانواده را برای تحقق آرزوهای خود به مقصد بندرعباس ترک کرد ...

شبکه های اجتماعی

سیاوش فرط حمیدی

  • لدورا  محصولات آرایشی و بهداشتی برند لدورا

اشنایی بیشتر با برند لدورا LDORA


برند لدورا در سال 1394 توسط سیاوش فرط حمیدی بنیانگذاری شد. تولیدکننده خوش فکر و توانمند این برند از همان ابتدا، فعالیت خود را با تحقیق و نوآوری و استفاده از فرمولاسیون¬های پیشرفته در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبتی آغاز کرد. لدورا که ابتدا با تعداد محدودی محصول آرایشی و بهداشتی در شرکت تولیدی پارلاق ارک تبریز شروع به کارکرد، کم کم توسعه یافت و محصولات تخصصی در حوزه مراقبت از پوست و مو و زیبایی و همچنین انواع عطر و بادی اسپلش نیز به آن افزوده شد. آقای فرط حمیدی با شناخت دقیقی که از نیازهای ایران در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی داشت و همچنین آگاهی از تکنولوژی¬های روز دنیا، موفق شد محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید کند که مشتریان و مصرف¬کنندگان آن روز به روز در حال افزایش است.  

چشم انداز برند لدورا

تولیدکننده این برند در تولید محصولاتش هم در زمینه فرمولاسیون و هم ظاهر و بسته بندی بسیار حرفه ای عمل کرده و نوآورهای بسیاری داشته است. طوری که محصولات لدورا با نمونه های ایرانی قابل قیاس نبوده و همطراز برندهای برجسته دنیا قرارگرفته اند. 

 چشم اندازه مؤسس برند لدورا ( جناب آقای سیاوش فرط حمیدی) گسترشِ تولید و عَرضه محصولات در بازارهای جهانی و رقابت با برندهای مطرح دنیا است. به دنبال این نگرش و با تلاش های نیروهای مجرب و متخصصان حرفه ای شرکت پارلاق ارک، این برند از مرزهای ایران فراتر رفت. و روز به روز به هدف بنیانگذار آن که رقابت با برندهای نامدار جهان است، نزدیکتر می شود. 

در سال 2021 تولید محصولات لدورا در کشور ترکیه آغاز شد و به دلیل کیفیت بالا و تخصصی بودن محصولات، به سرعت مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفت. در ادامه مسیر جهانی شدن، در اواخر سال 2021 و اوایل سال 2022 محصولات تولید شده در کشور ترکیه به صورت گسترده به کشورهای عربی ( عربستان، عمان، عراق، کویت و غیره) و سپس کشورهای اروپایی صادر می شود. 

لدورا محصولات برند لدورا

در حقیت این برندِ محبوب که راه دشوار توسعۀ جهانی را از شرکت پارلاق ارک تبریز آغازکرد، با تولید محصولات در کشور ترکیه وارد مرحله تازه ای شد. اکنون در حال پیمودن مرزهای جهانی است و شمار کشورهایی که محصولات این برند به آنها صادر می شود، روز به روز در حال افزایش است. 

لدورا چیست؟

برند لدورا (L’DORA) مجموعه ای متنوع و گسترده از محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست و مو، آرایشی، زیبایی وهمچنین انواع عطر و بادی اسپلش است. این محصولات ویژه و تخصصی متناسب با استانداردهای بهداشتی و آرایشی روز دنیا تولید می شود. 

مواد اولیۀ تشکیل دهندۀ محصولات برند لدورا از کشورهای سوئیس، فرانسه و ژاپن تهیه شده و در ایران با تلاش محققان و متخصصان مجرب شرکت پارلاق ارک و بهره مندی از فن آوریهای روز دنیا تولید و در بسته بندیهایی با طراحی لوکس، زیبا و با کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. شرکت پارلاق ارک با تولید این محصولات بی نظیر و منحصر به فرد گامی بسیار مهم و ارزنده در جهت دست یابی به خودکفایی ملی در زمینۀ تولید محصولات آرایشی و بهداشتی برداشته تا حدی که این برند قابلیت رقابت با برترین برندهای جهانی را دارد.
در سال 1397 طبق قراردادی، انحصار این برند به شرکت بازار یابی شبکه ای مروارید پنبه ریز واگذار شد. بنابراین قرارداد،فروش محصولات لدورا در ایران، فقط در شبکه فروش این شرکت امکان پذیراست.اما انحصارِ فروش کلیۀ محصولات لدورا در خارج ازایران دراختیار شرکت پارلاق ارک تبریز قرار دارد.

لدورا برترین تولید کننده آرایشی و بهداشتی
لدورا برترین تولید کننده آرایشی و بهداشتی
لدورا برترین تولید کننده آرایشی و بهداشتی
محصولات برند لدورا LDORA
لدورا برترین تولید کننده آرایشی و بهداشتی
Designer & Developer | Hossein Donyadideh