ورود به سایت

سیاوش فرط حمیدی

سیاوش فرط حمیدی متولد بیستم فروردین ماه یک هزار و سیصد و پنجاه و هشت در استان آذربایجان غربی می باشد و مانند تمامی نوجوانان در سودای کسب درآمد و شهرت با اینکه کمتر از 16 سال سن داشت، خانواده را برای تحقق آرزوهای خود به مقصد بندرعباس ترک کرد ...

شبکه های اجتماعی

سیاوش فرط حمیدی

 • سیاوش فرط حمیدی

  درباره سیاوش فرط حمیدی

  شناخت زندگی نامه و بیوگرافی

سیاوش فرط حمیدی

شناخت زندگی نامه و بیوگرافی شخصیت های موفق در سرتاسر جهان می تواند تاثیر بسزایی بر ما و همچنین تفکرات ما داشته باشد و با دیدن گذشته این شخصیت ها و همچنین راه های دست یابی آنها به موفقیت به اطلاعات بسیار جامعی دست پیدا کنیم.

سیاوش فرط حمیدی متولد بیستم فروردین ماه یک هزار و سیصد و پنجاه و هشت در استان آذربایجان غربی می باشد و مانند تمامی نوجوانان در سودای کسب درآمد و شهرت با اینکه کمتر از 16 سال سن داشت، خانواده را برای تحقق آرزوهای خود به مقصد بندرعباس ترک کرد.

همانند تمامی افراد موفقی که در کودکی در خانواده های با توان کم مالی تمام سختی های زندگی را حس کرده اند او نیز پای به دنیای شیرین و بی رحم تجارت گذاشت.

در سال 1377 و در حالی که حتی هزینه اقامت در مسافرخانه را نداشت وارد جزیره قشم شد تا تمام بستر و زیرساخت بلند پروازی های خود را در آنجا بیابد.

در ابتدا به صورت دست فروشی یک سالی را در جزیره قشم شروع به فروش محصولات برقی نمود و بعد از یک سال با میزان کمی سرمایه اندوخته و کسب اعتباری اندک، اولین فروشگاه خود را در بازار ستاره قشم راه اندازی کرد ولی این تمام خواسته او نبود.

فروشگاه برای او فعالیتی بود که بتواند از این طریق کسب درآمدی داشته باشد و از پس هزینه های خود برآید، پس شروع به ارسال اجناس و محصولات نیاز بازار، به تهران را آغاز کرد.

پس از گذراندن 3 سال و کسب تجربه عازم تهران شد و در بازار بزرگ تهران به ادامه فعالیت تجاری خود پرداخت.


سیاوش حمیدی
سیاوش حمیدی
تولیدکننده برتر داخلی
سیاوش حمیدی مدیر عامل پارلاق ارک تبریز
سیاوش حمیدی
سیاوش حمیدی
siavash fart hamidi
سیاوش حمیدی تولیدکننده برتر
سیاوش فرط حمیدی
تولیدکننده برتر داخلی
سیاوش فرط حمیدی
سیاوش حمیدی

در همان آغاز راه وجه تمایزهای خود را با بقیه افرادی که در کنار آنان به تجارت پرداخته بود را به نمایش گذاشت و به قول خودش : مالک تجربه شدن خیلی سخت تر از استفاده تجارب دیگران است و این خودباوری مرا به موفقیت رساند و بر این باور استوارم.

دفتر کوچکی در تهران اجاره کرد و شروع به واردات محصولات متنوع از کشورهای مختلف نمود.

شرکت پارلاق ارک تبریز (افتخار یک کارآفرین ایرانی)

شرکت پارلاق ارک تبریز به هیئت مدیره جناب آقای سیاوش فرط حمیدی ( یکی از برترین کارآفرینان ایران ) و جناب آقای خلیل سعادتی متین با هدف توسعۀ پایدار، خودکفایی در زمینه تولید و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی و چشم اندازی بلند مدت، برای رفع نیاز مصرف کنندگان ایرانی و ورود به بازارهای جهانی در سال 1385 در فضایی بالغ بر 5000 متر مربع در استان آذربایجان شرقی تأسیس شد.

این شرکت در راستای پیشبرد اهداف خود، زیر نظر متخصصان مجرب و با استفاده از مواد اولیۀ اروپایی و فرمولاسیون پیشرفته به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی منحصر­به ­فرد و با­کیفیت، مطابق با استانداردهای روز دنیا اقدام­ کرده و فعالیت­های خود را به طور رسمی با تولید و توزیع محصولات L’DORA, Cosmetisse, True cover و Pelak shampoo آغاز نمود.

در ادامه به معرفی تعدادی از برندهای تولیدی شرکت پارلاق ارک تبریز که به عنوان کارافرین نمونه کشوری و یکی از برترین کارافرینان کشور بارها و در سال های متمادی انتخاب گردیده اند خواهیم پرداخت.

 • کارخانه پارلاق ارک تبریز لدورا
 • کارخانه پارلاق ارک تبریز لدورا
 • کارخانه پارلاق ارک تبریز لدورا
 • کارخانه پارلاق ارک تبریز لدورا
 • کارخانه پارلاق ارک تبریز لدورا
 • کارخانه پارلاق ارک تبریز لدورا
 • کارخانه پارلاق ارک تبریز لدورا
Designer & Developer | Hossein Donyadideh